HAKKIMIZDA


İNSANLAR İÇİN BESLENMEK KADAR, HASTALIKLARDAN KORUNABİLMEK AMACIYLA TEMİZLİK VE HİJYEN DE ÖNEMLİDİR” Temizlik ve Hijyen aynı zamanda doğal bakım ile olması gerçeğini yansıtmaktadır. Güzellik doğal bakım ile önem kazanır gerçeğinden hareketle, 2018 yılında Antalya’da 1000 M2 tam donanımlı tesisimizde NATURA TURKO KİMYA Unvanı ile kişisel bakım ve Güzellik ürünleri üretimi faaliyetine başladık.

Kuruluşumuzdan itibaren ; AR-GE ekibimizin titiz, yaratıcı ve yoğun çalışmaları neticesinde, kısa bir sürede 300 civarında ürün gamına ulaştık. Bu sayede de pazara güçlü bir giriş yaptık.

Kuruluşumuzdan bu yana ürünlerimizi her geçen gün daha da geliştirmeye, ürün gamımıza yeni ve sağlıklı ürünler eklemeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin en önemli özelliği bitkisel içerikli yağlar ve özlerden doğal olarak yapılmış olmasıdır.

Kendi müşteri portföyümüzün dışında; her geçen gün gelişen ürün kalitemiz paralelinde artan üretimimiz ve satış hacmimizle iç ve dış piyasalara ürün pazarlayan bir çok firmaya da PRIVATE LABEL üretim yapmaktayız.
NATURATURKO KİMYA olarak Misyonumuz Doğa dostu olmaktır. Konvansiyonel kozmetik üretiminde kullanılan zararlı kimyasallar hava ve su yoluyla çevreyi kirletirken NATURATURKO KİMYA nin ürettiği doğal kozmetiklerde bu risk yoktur. Ayrıca paraben gibi koruyucu kimyasallar yerine doğal koruyucular kullanılır.

Geleneksel kozmetik üretiminde kullanılan;
Amonyum Laureth Sülfat (ALS)
Sodyum Lauril Sülfat (SLS)
PEG-Emülgatör
Ftalat-Yumuşatıcı
Paraben gibi ürünler NATURATURKO KİMYA üretim tesislerinde bulunmaz.

  • NATUREL ÜRÜNLER
  • ÜSTÜN KALİTE
  • MEMNUNİYET
Son
YAZILAR